Oto lider na rynku etui do smartfonów

Oto lider na rynku etui do smartfonów

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o marce Spigen, to koniecznie musicie nadrobić zaleglości! Amerykański producent akcesoriów mobilnych wyrósł na prawdziwego giganta w tym segmencie. Od 2008 roku produkuje on etui ochronne, szkła hartowane, folie na ekran i tym podobne akcesoria, które zostały docenione przez konsumentów na całym świecie!

Ochronne etui może przybrać wiele form

spigen etuiKalifornijski producent, przez lata wypracował gigantyczne portfolio. Ich doświadczenie, przekłada się na jakość w oferowanych produktach a ich różnorodnośc powoduje, że praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Spigen etui produkował od samego początku działalności. Ich uwaga do detali oraz chęć zrozumienia i wysłuchiwania klientów doprowadziły ich na sam szczyt. Dzięki temu, obecnie, klienci mogą wybierać z szeorkiej gamy etui. Dla osób, które pragną maksymalnej ochrony mamy tutaj serie Armor, która dostarcza niemalże bezkompromisową ochronę poświadczoną wojskowym certyfiatem wydawanym przez Pentagon. Seria ThinFit oraz Air Liquid to propozycja dla klientów, którzy dbają, aby ich urządzenie nie upadało ale pragną ochrony przed zarysowaniami w jak najsmuklejszej formie. Mamy również serie Hybrid, gdzie znajdują się takie etui jak Neo Hybrid czy Ultra Hybrid zapewniające połączenie między cechami poprzedników. Wartym odnotowania jest fakt, że producent wypracował nawet własną technologię absorbcji upadków nazwana Air Cushion. Charakteryzuje się ona małymi poduszkami powietrznymi w każdym rogu etui, co pomaga absorbować oraz rozprowadzać energię powstałą przy upadku naszego urządzenia.

Lata doświadczenia, to coś bezcennego. Spigen, w tej kwesti to absoultny lider. Antencja do szczegółów, wysłuchiwanie feedbacku od klientów oraz najwyższa jakośc materiałów, doprowadziły ich na sam szczyt branży. Dzięki temu, konsumenci mogą korzystać z szerokiej palety etui i innych akcesoriów, dostosowanych idealnie do ich potrzeb. 

Close Menu