Nowa koszula do pracy

Nowa koszula do pracy

Kiedy dostałem awans, poczułem że zmienia się coś w moim życiu. Awansując na stanowisko kierownicze, poczuwałem się do pewnej zmiany swojego stylu ubierania. Uważałem, że odpowiadając za pracę pewnej grupy ludzi, z szacunku do nich, nie mogę występować w wyciągniętej koszulce i luźnych spodniach. Dlatego też postanowiłem wybrać się na zakupy i kupić nowe koszule.

Zestaw nowych koszul na co dzień

koszule męskie codzienneBardzo ucieszyłem się z awansu w pracy. Znaczyło to dla mnie bardzo wiele. Poczułem, że szefostwo jest zadowolone z mojej pracy, co napawało mnie niezwykłą satysfakcją. Awans wiązał się jednak jeszcze z pewną odpowiedzialnością. Zacząłem mieć nowe obowiązki, odpowiadać za pracę innych. Zacząłem się więc poczuwać do tego, by zadbać o swoją prezencję. W tym celu udałem się w weekend na spore zakupy. Moim celem był sklep dla facetów, w którym mogłem nabyć ubrania, w których prezentowałbym się schludnie i nieco bardziej elegancko niż zazwyczaj. Kiedy znalazłem takowy, moim celem niemal od razu stały się koszule męskie codzienne. Z ulgą skorzystałem z pomocy ekspedienta, który bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy i doradził mi najlepsze modele. Od razu poczułem, że mam do czynienia z fachowcem. Co więcej, kiedy przymierzałem koszule, czułem się w nich bardzo dobrze. Były wykonane z wysokiej jakości materiałów, co było bardzo odczuwalne. Komfort ich noszenia był na najwyższym poziomie.

Teraz już prawie nie przypominam siebie sprzed awansu, jeśli chodzi o styl ubierania. Bardzo mi się to podoba, ponieważ zmieniłem się w zadbanego faceta, który zawsze ma na sobie dobrze skrojoną i wyprasowaną koszulę. Częściej słyszę też komplementy, co dodatkowo mi schlebia. Myślę, że ta metamorfoza zrobiła mi bardzo dobrze. Jestem z niej bardzo zadowolony.

Close Menu