Markowa bluza z wyprzedaży

Markowa bluza z wyprzedaży

Nie lubiłem chodzić na zakupy, bo wszędzie było zawsze dużo ludzi. Moja dziewczyna z kolei co chwilę biegała po sklepach i kupowała sobie ubrania. Miała ich całe mnóstwo, ale jak twierdziła, zawsze było jej mało. Raz nawet udało jej się namówić mnie, żebym wybrał się na zakupy.

Znalezienie taniej bluzy z kapturem na wyprzedaży

bluzy z kapturem ellesseGośka długo mnie namawiała, żebym poszedł do galerii, bo wiedziała, że chciałem kupić sobie nową bluzę. Akurat był okres wyprzedaży i ubrania były przecenione nawet o siedemdziesiąt procent. Dlatego się zgodziłem. Moja dziewczyna Gośka poleciła mi fajny sklep, w którym dostępne były bluzy z kapturem Ellesse i zapewniła, że kupię tam idealną dla siebie bluzę. Zaufałem jej i skierowałem się prosto do tego konkretnego sklepu. Wyprzedaż przyciągała mnóstwo osób, ale jakoś byłem w stanie znieść te tłumy. Od razu dostrzegłem bluzy z kapturem w tym sklepie, bo były na wieszakach zaraz po wejściu do sklepu. Były to markowe, dobrej jakości bluzy z kapturem. Markę doskonale znałem, bo miałem wiele ubrań z tej firmy. Kiedy sprawdziłem cenę bluzy, to byłem zaskoczony, ponieważ kosztowała jedną trzecią ceny wyjściowej. Z takiej okazji musiałem skorzystać. Znalazłem w swoim rozmiarze bluzę w kolorze grafitowym. Lubiłem ten kolor, ponieważ był neutralny i dzięki temu bluza pasowała do wszystkiego. Przymierzyłem ją przed lustrem w sklepie, bo przymierzalnie były zajęte i nie chciałem stać w długiej kolejce. Kupiłem sobie świetną bluzę w niskiej cenie.

Goście podziękowałem, za to, że namówiła mnie na te zakupy, bo sporo zaoszczędziłem i udało mi się kupić swoją wymarzoną bluzę. Świetnie pasowała do moich jasnych jeansów i tenisówek. Świetnie się w niej czułem i też tak wyglądałem. Bluza była ciepła i bardzo wygodna.